3, 2, 1… start! Bo dobry pomysł nigdy nie jest zły

pomyslowo_spot

Dobry pomysł. Idea. Koncepcja. Mówiąc ogólnie: coś, co nas napędza, dodaje energii, czego realizacja sprawia, że – tak prozaicznie – odczuwamy przyjemność. To właśnie o tym będziemy pisać na Pomysłowie. Chcemy, aby to miejsce kojarzyło się Wam z pozytywnymi wspomnieniami, marzeniami, planami, ludźmi, na którym Wam zależy, a także stanowiło inspirację do podróży w nieznane. Jednocześnie bardzo liczymy na Wasze wsparcie – bądź co bądź to zaangażowanie i kreatywność stawiamy ponad wszystko!

Długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób rozpocząć ten pierwszy wpis. Czy powinno być to spokojne, subtelne wprowadzenie, czy też może – posługując się wyświechtanym już na wszystkie strony porównaniem – jak u Hitchcocka: najpierw trzęsienie ziemi, a następnie stopniowe budowanie napięcia? Chyba jednak lepiej napisać krótko i prosto.

Piszemy o rzeczach ciekawych” – tą podstawową zasadą kierujemy się tworząc Pomysłowo. Wyjątkowe miejsca, wydarzenia, szeroko pojęte utwory kulturalne, gadżety, nowinki technologiczne i wszystko inne co mogłoby zainteresować młodych, kreatywnych i żądnych przygód ludzi to zagadnienia, które poruszamy z radością oraz nieskrywaną satysfakcją. Pozwolimy sobie w tym miejscu zacytować fragment strony o nas:

Pomysłowo to blog dla osób szukających ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu, nietuzinkowych pomysłów na prezent lub – najzwyczajniej w świecie – drobnych wskazówek, w jaki sposób na co dzień pokazać komuś, że się o nim myśli. To tutaj przeczytacie o rewelacyjnie zapowiadającym się koncercie czy zapadającym w pamięć filmie – niekoniecznie znanym z ulicznych billboardów. Zarekomendujemy miejsca, które – choć może na pierwszy rzut oka niepozorne – warto odwiedzić z drugą połówką, znajomym bądź w większej grupie.

Mnie też tu znajdziecie. Jeszcze Was zaskoczę!

Mnie też tu znajdziecie. Jeszcze Was zaskoczę!

Wszystkie wpisy pojawiające się na naszych łamach przyporządkujemy do co najmniej jednej z trzech kategorii: dla Was (czyli propozycje dla składów 1+, niekoniecznie dla par), dla niej (pomysły, które docenią zapewne przedstawicielki płci piękniejszej) oraz dla niego (dla zarówno ogolonych, jak i tych zarośniętych facetów). Rzecz jasna to tylko podpowiedzi. Nikt przecież nie twierdzi, że decoupage zainteresuje wyłącznie kobiety, prawda?

W każdym razie pomysłów mamy sporo i wierzymy, że pośród nich znajdziecie perełki idealnie trafiające w Wasze gusta (me gusta!). A jeżeli poszukujecie czegoś wyjątkowego, skrojonego na miarę, wprost do Waszych potrzeb – napiszcie do nas! Może wspólnie uda nam się zaplanować coś absolutnie odjazdowego?

Serdecznie zachęcamy również do dzielenia się własnymi pomysłami, opiniami i potrzebami związanymi z funkcjonowaniem Pomysłowa. Strona została przygotowana w trzech wersjach – standardowej, przeznaczonej dla urządzeń z odrobinę mniejszymi ekranami (tablety) oraz mobilnej (głównie telefony komórkowe). Jako że blog dopiero raczkuje – z góry dziękujemy za doniesienia o ewentualnych błędach, na które natrafiliście. Pod każdym wpisem możecie z kolei dodawać komentarze – zapraszamy, czujcie się jak u siebie. W końcu nic tak nie pobudza kreatywności jak burza mózgów. Burza mózgów? Zombie? Warto to zanotować, może kiedyś się przyda.

Nie przedłużając już – wiemy jak ważny jest czas, dlatego też postaramy się pisać treściwie i ciekawie. Zostańcie z nami, czytajcie, wysyłajcie, komentujcie, oceniajcie, polecajcie znajomym i – po prostu – bawcie się razem z nami. W końcu Pomysłowo to Twój pomysł na to i owo.

Dziś polecamy ogloszenie pomyslowo Slider

Wasze komentarze

Niezależnie, czy komentujesz jako Gość, czy też korzystając z jednego z dostępnych trybów logowania - Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony bez Twojej zgody.