Kontakt

Jeżeli zapoznałeś się już z zawartością Pomysłowa i mimo wszystko nie trafiłeś na „to coś” – napisz do nas, spróbujemy pomóc. Postaraj się zostawić nam wskazówki: jakiego pomysłu szukasz, dla kogo (czym się ta osoba interesuje? Jak spędza wolne chwile?), ile masz czasu na jego realizację, w czym jesteś dobry (świetnie śpiewasz, szkicujesz – może warto to wykorzystać?), czy rozważasz możliwość ruszenia w miasto, czy też wolisz coś bardziej kameralnego w domowym zaciszu? Im więcej informacji, tym bardziej precyzyjne i dostosowane do Twoich potrzeb będą nasze propozycje. Spróbuj, możesz tylko zyskać.

Wpadłeś na coś ciekawego, interesującego, praktycznego albo odwrotnie – zupełnie szalonego? Masz sprawdzony pomysł, zobaczyłeś film świetnie nadający się na piątkowy wieczór (i nie, niekoniecznie musi to być Piątek trzynastego), przypadkiem odkryłeś mało znane, a zdecydowanie godne uwagi miejsce – podziel się tym z innymi! Opisz swoją przygodę i pozwól wszystkim cieszyć się nią razem z Tobą. Kto wie, może sam kiedyś skorzystasz z pomysłu nadesłanego przez innego czytelnika?

Znalazłeś błąd na stronie – będziemy szalenie wdzięczni, jeżeli nas o nim poinformujesz. Staniemy na uszach, by możliwie szybko rozwiązać problem.

Niezależnie od okoliczności: szukasz, znalazłeś, informujesz o błędzie, a może chcesz przekazać nam coś innego – dla Twojej wygody przygotowaliśmy poniższy formularz. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z niego w każdej sytuacji! Możesz również bezpośrednio wysłać do nas e-maila na adres domidor@pomyslowo.net.