Reklama

Na Pomysłowie piszemy o rzeczach ciekawych” – tą podstawową zasadą kierujemy się tworząc tego bloga. Wyjątkowe miejsca, wydarzenia, szeroko pojęte utwory kulturalne, gadżety, nowinki technologiczne i wszystko inne co mogłoby zainteresować młodych, kreatywnych i żądnych przygód ludzi to zagadnienia, które poruszamy z radością oraz nieskrywaną satysfakcją.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, ale nie masz pomysłu na atrakcyjną akcję promocyjną – napisz do nas, wspólnie stworzymy coś wyjątkowego, z czego wszyscy, a w szczególności nasi czytelnicy, będą zadowoleni. Postaramy się wyjść na przeciw Twoim oczekiwaniom, aby przedstawić temat w możliwie interesującej formie – począwszy od klasycznych rozwiązań w postaci publikacji recenzji, poprzez konkursy, a kończąc na… no właśnie, czymś wyjątkowym, zaskakującym i jedynym w swoim rodzaju.

Warunek jest tak naprawdę jeden, wskazaliśmy go już na samym początku – piszemy wyłącznie o tematach, które sami uznajemy za ciekawe. Serdecznie zachęcamy zatem do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, nasz adres to:

domidor@pomyslowo.net